FF - Vánoční koleda, část 1.

6. července 2010 v 13:12 | Electra |  Vánoční koleda (Humbuk)
Název: Vánoční koleda, prolog

AN: Tuhle povídku jsem nedávno objevila nedokončenou na jednom starém poškrábaném CD, div že vůbec fungovalo. Je sice vánoční, ale nějak mě chytla a pustila jsem se do pokračování, tak ji snad dotáhnu do konce. 

Beta read má na svědomí elanor.feanma, pro kterou nebyl problém nejen opravit všechny moje překlepy a další chyby, ale i najít pár českých ekvivalentů pro slova, která můj mozek napadají pouze v angličtině. Za to jí patří obrovský dík. 

Summary: Na motivy povídky od Charlese Dickense Christmas Carol.

Disclaimer: Všechny rozpoznatelné postavy a reálie ze světa Harryho Pottera patří J.K Rowlingové. Autorka této povídky si je pouze vypůjčila za účelem zábavy a nezískává tím žádné finanční prostředky. (OK tohle mi moc nejde...:))


Prolog

Bolest, bolest, bolest... Byla všepohlcující, pulzovala jí celým tělem, jako by jí proudila v žilách místo krve.

Nikdy na vlastní kůži nepoznala sílu kletby Cruciatus a na okamžik se jí mihlo hlavou, zda to není podobné. Ale pak už její mysl nebyla schopná vnímat nic jiného a veškeré rozptylující myšlenky zmizely v rudé mlze, kterou měla před očima.

V uších jí hučelo a trvalo jí několik dlouhých vtěřin, než si uvědomila, že to co slyší, je její vlasní křik.

Bolelo to …. tak hrozně to bolelo. Nepřála si nic jiného, než to skončit, v tu chvíli by dala cokoliv, aby mohla nějakým způsobem ukončit to utrpení.

Ale nebylo jak …

Cítila, jako by jí síla toho kouzla rvala nohu z kloubu. A když se přes závoj potu a slz odvážila pohlédnout tím směrem, zjistila, že to byla téměř pravda.

Krev byla všude a zjištění, že je to její vlastní, ji téměř nutilo ke zvracení. Znovu zavřela oči a vítala temnotu, která signalizovala, že její mozek už dál nedokázal čelit vlnám bolesti.

Smrt … konečně … už na tu mrchu čekala tak dlouho. Dokázala si představit lepší způsoby, než vykrvácet k smrti na bitevním poli, ale alespoň se zbaví toho utrpení.

Ztratila vědomí.  

-TBC-
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Wenca Wenca | Web | 1. listopadu 2012 v 23:14 | Reagovat

Svět vám nepřidělí žádné medaile za to, co víte, ale může vás korunovat slávou a bohatstvím, za to, co uděláte.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama