Lux in tenebris, kapitola 1

6. července 2010 v 16:45 | Electra |  Lux in Tenebris
Název: Lux in tenebris

SUMMARY: Co se stane, když Ebony Potterová zjistí, že její přítel má poměr s jejím bratrem? A co když je tím přítelem navíc Draco Malfoy? Budou se dít věci, věřte mi. Ale na konci bude v Temnotě svítit Světlo. 

Disclaimer: Všechny rozpoznatelné postavy a reálie ze světa Harryho Pottera patří J.K Rowlingové. Autorka této povídky si je pouze vypůjčila za účelem zábavy a nezískává tím žádné finanční prostředky. (OK tohle mi moc nejde...:))

AN1: Koho zajímá, kde se vzala Ebony Potterová, ať se podívá na šestou kapitolu jiné mé fanfiction - Dračí krev
AN2: V tomto příběhu Sirius nezemřel na Odboru záhad, Harry o prázdninách v pátém ročníku porazil Voldemorta a Lucius Malfoy mu po svém útěku z Azkabanu v bitvě pomohl. (Příliš totiž neocenil vděčnost Pána zla, který se nijak nesnažil vysvobodit svou někdejší pravou ruku z azkabanského vězení. Za to a díky přímluvě Harryho Pottera a Albuse Brumbála mu byl udělen pouze dvouletý trest - já vím, že je to málo, ale jinak by mi to časově nevycházelo. A já ho nutně potřebovala venku.) I. Když je tma sametově hebká 

Byl v prázdné místnosti se zaprášenými okny, která dovnitř propouštěla jen bledé světlo, a oprýskanými zašedlými stěnami. Podlaha byla dřevěná a vrzala při každém jeho kroku. A nebyl tam sám. 

Harry Potter postával u jednoho z oken, ruce nedbale v kapsách a díval se na něj. Vyschlo mu v krku. 

"Pottere?" promluvil nejistě přiškrceným hlasem. "Co to má být? Co se děje? Kde to jsme?" 

Harry se usmál. "Ve snu," oznámil mu klidným hlasem. "Ve tvém snu." 

"A co tu děláš ty?" nechápal Draco. 

Další Harryho úsměv v něm vyvolal vlnu iracionálního vzteku. V tom úsměvu bylo něco, co Dracovi říkalo, že toho Potter ví mnohem víc než on. A to se mu vůbec nelíbilo. 

"Přivolal jsi mě. Jsem tu, protože chceš," odpověděl mu Harry. 

"Vážně?" podivil se Draco. Pak ho napadla zajímavá myšlenka. "Můžu tě ve snu zabít?" 

Ten proklatý úsměv se ještě rozšířil. 

"Proto jsi mě přece tady nechtěl, že ne?" 

Draco z nepochopitelného důvodu znervózněl ještě víc. "A proč tedy?" 

Harry místo odpovědi udělal pár kroků k němu a zarazil se ve vzdálenosti několika centimetrů od něj. Oči se mu leskly a Draco se cítil jako zhypnotizovaný tím pohledem. Z Harryho těla sálalo horko. Draco ho zřetelně cítil a vyvolalo v něm podivné chvění. 

Vzduch mezi nimi se naplnil praskajícími elektrickými výboji vzrušení. Draco cítil, jako by někdo převzal vládu nad jeho tělem. Pomalu přestal ovládat své pohyby. Jeho dlaň proti jeho vůli sklouzla po Harryho tváři. Byla tak jemná a teplá. Pokračoval dál až k jeho rtům. Přejel po nich prstem. 

A pocítil neovladatelnou touhu je ochutnat. Ruka se mu chvěla, když znovu hladil Harryho líčko. Harry se instinktivně položil do toho doteku a přitáhl si Draca za hábit na prsou blíž. 

Jejich těla se doslova srazila ve vlně slepé vášně. Draco hladově přitiskl své rty na Harryho v divokém a drsném polibku, který mu Harry se stejnou vášní opětoval. Jazyky soupeřící o nadvládu, rozpálené jemné rty … Draco cítil, jako by se téměř rozpouštěl v tom polibku, Harryho ruce se omotaly kolem jeho krku, prsty zajely do vlasů vzadu na jeho týlu. 

On sám svíral tmavovlasého chlapce pevně kolem pasu a tiskl se k jeho tělu, jako by hledal oporu. Jedna za druhou jím projížděly horké spalující vlny touhy. 

Přitiskl se k Harrymu ještě blíž, pokud to vůbec bylo možné, aby mu dal tak pocítit, že ho polibek nenechává chladným. 

Skrze závoj řas pohlédl do Harryho očí, které se rozšířily touhou, když se jeho vlastní vzrušení tisklo do Dracova stehna. 

Zmijozelský mladík zasténal a jeho ruce sklouzly z Harryho pasu na jeho zadek. Pevně ho stiskl, spokojený s reakcí, kterou tím u Harryho vyvolal. 

Vzápětí zaslechl praskavý zvuk - Harry z něj téměř serval hábit a stejný osud potkal Dracovu košili. Draco se nechal zahanbit a během okamžiku už se mohly jeho horké a chtivé rty přitisknout na hladkou jemně opálenou kůži na Harryho hrudi. Klouzal po ní níž, rty , jazyk i zuby si pohrávaly s Harryho bradavkami. 

Harry se třásl při jeho laskání a prosil o víc. Draco si uvědomoval, jak ho neuvěřitelně vzrušují zvuky i slova, která unikala z Harryho jemně pootevřených úst. 

Oba prudce oddechovali, když Harry Draca povalil na podlahu. A zatímco se jeho rty přisály na Dracův krk, aby na bílé kůži zanechaly jemnou značku lásky, jeho ruce vklouzly za pas Dracových kalhot. 

Draco zasténal a prohnul se směrem k Harryho doteku na jeho nejcitlivějších místech. Harry se téměř hravě usmál a jeho ruce zkušeně zápolily se zapínáním Dracových kalhot. Vzápětí je i se spodním prádlem stáhl až k Dracovým kotníkům. 

Draco se úplně oddal spalující touze, která téměř roztřásla jeho tělo. Překulil se nad Harryho a jediným mávnutím hůlky, která se válela kousek od nich na podlaze, ho zbavil zbytku oblečení. Pak se přitiskl na Harryho rozpálené tělo po celé délce a vzrušeně zasténal při kontaktu kůže na kůži. 

Sklonil se, aby mohl políbit Harryho zčervenalé rty naběhlé vzrušením, zatímco jeho prsty dráždily tuhnoucí bradavky. Jejich klíny se od sebe třely, aniž by jim jejich slastí zamlžené mozky daly pokyn. 

Harryho široce otevřené smaragdově zelené oči osvobozené od brýlí zíraly intenzivně do šedých Dracových hloubek. 

"Chci tě, Draco," zašeptal na hranici slyšitelnosti a Draco ztratil poslední zbytky sebekontroly. 
Nebylo to jen jeho jménem, které ještě nikdy z ničích rtů nesplynulo tak citlivě svůdně. Ale i ta dvě slova … slova vyjadřující nekonečnou touhu, která zmítala i jeho vlastním tělem. 

Přitiskl své rty na jeho v chtivém majetnickém polibku a zajel prsty do Harryho vlasů. Klouzaly tím černým hedvábím, takže byl Harryho účes ještě rozcuchanější než obvykle. 

A pak se Harry odtáhl. Jeho ruka naposledy pohladila Draca po tváři, jeho rty ho naposledy políbily, jeho ústa se otevřela k posledním slovům: "Přijď si pro mě." 

Draco zmateně zamrkal a trhl sebou. 

Zaplavil ho chlad. Harry mizel a kolem něj byla jen tma. Prudce otevřel oči. Pár zmatených vteřin, během nichž nepozoroval žádnou změnu v okolní tmě, mu trvalo, než si uvědomil, že spal. 

Byl to jen sen, došlo mu. 

Harryho slova byla pravdivá. Byl to zase jen sen. Přesto necítil úlevu. Potlačil záchvěv čehosi, co se nebezpečně podobalo lítosti. 

Rozhlédl se kolem sebe. Skrze tmu pomalu pronikaly obrysy předmětů, jak si jeho oči přivykaly. Vedle něj na posteli se ozval tichý zvuk. 

"Přijď si pro mě." Ta věta se mu neustále odrážela v hlavě. 

Ebony Potterová vedle něj se znovu zavrtěla a obrátila se tváří k němu. Draco na ni pohlédl. V hlavě mu vířil zmatek. 

Opravdu nádherná. Přesně taková v tu chvíli byla. Dlouhé černé vlasy se i v temnotě jeho pokoje primuse leskly a v divokých vlnách se rozprostíraly všude kolem po polštáři. Její spící tvář vypadala andělsky klidná, jak to dokázala jen ve spánku. Přejel pohledem po jejím drobném těle, ve kterém však objevil tolik nečekané vášně.

Ebony Potterová. Sestra jeho největšího školního rivala, ale už dávno ne nepřítele. Ne od chvíle, kdy se Draco postavil na jeho stranu během války, kterou vyhráli, když Potter porazil Voldemorta. 
Draco během rozhodujících okamžiků poslední bitvy málem zemřel. A byla to právě Ebony, kdo ho zachránil. 

Jeho teta Bellatrix se právě chystala ukončit jeho život kletbou Avada kedavra a Ebony, která se bránila slábnoucím štítem proti útokům Smrtijedů, mu pomohla. Bylo jí jedno, že když vyslala Beliným směrem přesnou omračovací kletbu, její štít zhasl a hned tři kletby Cruciatus ji tvrdě zasáhly. 

Na tu chvíli Draco nezapomene do konce života. Pamatoval si její křik. A vztek který ho popadl. Dodalo mu to sílu. Jeho tělo, vyčerpané dlouhým bojem, našlo poslední zbyteček síly. 

Když mrtvoly Belatrix, jejího manžela a Dolohova, kterého zabil Ron, dopadly k zemi, Ebonyiny výkřiky utichly. Málem ji to zabilo a byla na hranici vědomí a nevědomí, když se k ní Draco přiblížil.

Třásla se. I on se třásl, když padl na kolena a doplazil se k ní. Obrátila k němu uslzené oči. Cítil, jak ho pohlcuje prázdnota, a poslední, co si pamatoval, byl utišující dotek její překvapivě horké dlaně, když v ní sevřela tu jeho. 

Ležel vedle ní na sežehnuté zemi mezi popelem a blátem a po dlouhém době cítil konečně v duši mír. 

Ebony Potterová sestra zachránce kouzelnického světa. 

Hodně riskovala už jen tím, že byla s ním. Harry sice přijal Dracovu pomoc, ale bylo jasné, že z nich nikdy nebudou přátelé. A kdyby zjistil, že Draco a Ebony jsou pár … 

Ale stálo to za to. O tom Draco nikdy nepochyboval. Vztah s Ebony pro něj otevřel úplně nový svět. Cítil se s ní poprvé v životě naživu. A také šťastný. Byla všechno, co pro něj teď bylo důležité. 

Tak proč? Proč ty mučivé sny téměř podobné noční můře? 

Ano, SNY. 

Nebylo to totiž poprvé. Ten sen se mu v různých podobách opakoval už měsíc. A nejen v noci tížil jeho mysl. Ve dne to bylo horší. Pokaždé, když Pottera zahlédl, při každém jejich střetu na chodbě nebo v učebně se mu vracely myšlenky na ten sen. 

Měl obavu že z toho zešílí. Proč se mu zdálo o něm, když miloval Ebony, jeho sestru? PROČ? 
Ebony se znovu pohnula a přikrývka se posunula a odhalila oblé rameno. Přitiskl se blíž k ní a nechal se zahalit teplem vycházejícím z jejího těla. 

Rty se přitiskly na odhalenou kůži. 

Jeho Ebony. 

Přitiskl se k ní ještě blíž a zavřel oči. 

Nebyly to však její čokoládově hnědé oči, které mu ulpěly pod víčky, ale dva zářící smaragdy plné vášně. Zase nemohl usnout. Navíc se bál, že se sen vrátí, i když podvědomě věděl, že po tom zároveň i touží. 

-TBC-
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama