Červen 2013

From this Day 3 (pokr. LiT)

29. června 2013 v 1:15 | Electra |  From this Day
Konečně mě napadl název pro dosud bezejmenné pokračování povídky Lux in Tenebris. Není to nic moc, ale inspirace tentokrát přicházela těžko. Nakonec mi pomohla písnička From this Day od Machine Head, kterou posledních několik dní hodně poslouchám, protože trochu odpovídá mojí náladě a vzdáleně i náladě povídky. Jinak čekejte ještě minimálně dvě kapitoly :-)


Snídaně v posteli II - Ledová hráz, kapitola 5

26. června 2013 v 22:49 | Electra |  Ledová hráz
Měla bych makat, ale poslední dva dny byly fakt náročné a většinou jsem usnula večer jak zabitá a práci doháněla ráno a přes den (jsem děsná matka, patřila bych utratit :-( ) Ale dneska jsem prostě vyměkla a povolila si nějaký me time. A vylezla z toho nová kapitola a půl Ledové hráze. Tak tady máte tu hotovou už celou, je taková hodně krátká. Asi kapku něco jiného, než jste čekali od Snídaně v posteli, ale prostě mi to nějak divně píše. Asi bych si měla dát zase nějakou pauzu, ale zase nechci propásnout ten čas, kdy mi to aspoň píše. Trošku bezvýchodná situace. Proto ocením jakoukoliv zpětnou vazbu. Abych věděla, zda je to jen můj dojem, nebo jsem jako autorka už definitivně skončila.


novinky

16. června 2013 v 8:13 | Electra |  My notes
Vzhledem k nepravidelnosti, s jakou přidávám nové kapitoly i povídky, a častým dlouhým prodlevám mezi jednotlivými updaty, jsem hledala způsob, jak dát těm několika svým věrným čtenářům vědět, pokud dojde na mém blogu k nějaké změně. Proto jsem se rozhodla zavést takový malý Newsletter, díky němuž budete vždycky aktuálně informováni, pokud něco přidám. K odběru se můžete přihlásit na e-mailové adrese electrapm.blog(zavinac)seznam.cz, kterou jsem si zřídila čistě pro potřeby tohoto blogu a kterou můžete využít i k vašim případným připomínkám, žádostem, tipům a komentářům k mým povídkám (pokud vám nestačí nebo nevyhovují komentáře na blogu). Stačí poslat e-mail z adresy, na kterou chcete newsletter zasílat, a do předmětu napsat heslo Newsletter. Pokud bude o tuhle službu zájem, prvního newsletteru se můžete dočkat někdy příští týden, kdy hodlám zveřejnit další kapitolu povídky Liqiud Love.

Ledová hráz, kapitola 4

11. června 2013 v 23:16 | Electra |  Ledová hráz
:-( Nevím, nevím, co mi na tohle povíte, nějak sama nejsem spokojená s tím, jak se tahle kapitola vyvedla ... takže je velmi pravděpodobné, že ji ještě přepíšu, možná kompletně, až se trochu uleží. Uvidíme. Zatím mi dejte vědět, co si myslíte.

Ledová hráz - kapitola 3

4. června 2013 v 20:30 | Electra |  Ledová hráz
Nevím, co jste čekali, ale Ebony Potterová v této povídce prostě musí zemřít. Asi mě za to nebudete mít rádi, ale snad na konci pochopíte, že to jinak nešlo. Zatím mám povídku rozplánovanou zhruba na dvacet dalších kapitol, ale počet je pouze orientační, záleží, jak to postavám (hlavně Luciusovi) půjde a jak budou poslouchat (hlavně Lucius). Třeba LiT měla mít maximálně dvacet kapitol a víte, jak to s ní nakonec dopadlo. :-D Jinak doufám, že vám šok z této kapitoly vynahradí ta další, která má pracovní název Snídaně v posteli. A připomínám, že má povídka rating od 18-ti let!