Říjen 2013

From this Day 8

12. října 2013 v 15:54 | Electra |  From this Day
Předposlední - a tentokrát už opravdu - kapitola této povídky. Měla jsem potíže se při psaní soustředit, doufám, že to není na výsledku příliš znát. Spokojená moc nejsem, ale mohlo by to být horší . Kdybych předělávala, kdoví, kdy byste se jí dočkali.

blame Star Trek

5. října 2013 v 11:23 | Electra |  My notes
Drazí moji, nebojte se!

Ještě žiju a dokonce píšu, leč nikoliv potterovskou fanfiction, ale napínavé story typu pozvánka na fotbal, přehled výsledků zápasů hokejové mládeže, rozhovory s trenéry a podobné lahůdky, které od 1. října přibyly oficálně a definitivně k mojí práci a splnily mi životní sen.

Času mi tudíž nepřibývá, spíš naopak, navíc jsem se totálně zamilovala do nového Star Treku a tak brouzdám po fandomech zaměřených na K/S slash a když už se dostanu k psaní FF, tak je to moje nová povídka pracovně nazvaná Tisíc tváří, právě ze světa nového restartovaného Star Treku. Ale zatím ještě není hotová ani první kapitola :-) takže není co zveřejňovat.

Ale protože vám všem vděčím za spoustu podpory v psaní, za mnoho výborných tipů a rad a za ten hezký hřejivý pocit, který mám vždycky, když vím, že někomu stojí moje povídky za to, aby je četl a třeba i komentoval nebo dokonce chválil, nemůžu svět HP úplně opustit. Mějte se mnou ještě trochu trpělivost a ja vás za odměnu už velice brzy potěším další kapitolou From this Day. (Nebude poslední, ale předposlední, protože jsem dost výrazně změnila děj a musela to ještě kapku natáhnout.)

Nezapomínám ani na další rozepsané povídky, jen bude přidávání dalších kapitol asi ještě méně časté, než dosud.

Díky za trpělivost. Vaše Electra